1. Ana Sayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. 50 Bin TL Ödüllü PUBG DUO Başlıyor

50 Bin TL Ödüllü PUBG DUO Başlıyor

50 Bin TL Ödüllü PUBG DUO Başlıyor

Oyun severler tarafından bilinen ve oldukça popüler olan PUBG oyununda yeni bir turnuva başlayacak. 50 Bin TL Ödüllü PUBG DUO Başlıyor. PUBG DUO’ya katılmak istiyorum ama neler yapmam gerekiyor? hangi adımları izlemeliyim? diye düşünüyorsanız eğer sizlere hemen bilgi verelim.

50 Bin TL Ödüllü PUBG DUO Başlıyor

Oyunda gerçekleştirilecek olan turnuva sayesinde oyuncu ekipmanlarına, oyunculara erişim sağlayabileceksiniz. Oyunu geliştirmek amacıyla düzenlediği aktivitelerle adından söz ettirmeyi başaran İnce hesap dan oyun meraklılarının beklediği haber gecikmedi. 50 Bin TL’lik ödül ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran PUBG DUO, 20 Mayıs 2020 tarihinde başlayacak. Oyuna günler öncesinden ilk hafta kayıtları başladı bile. Başvuru süreci 1 hafta boyunca devam edebilecek. Her hafta yenilenecek olan turnuvaya siz de erişim sağlayabilmek için ince hesabın resmi sayfasına girebilirsiniz.

Bu kapsamlı organizasyon oyuna yenilikler katacak gibi duruyor. Bu organizasyona AMD, AOC, ASUS, Corsair, GamePower, JamesDonkey, SteelSeries, T-Force, XFX, ZOTAC ve ZYXEL’den oluşan global markaların sponsorluk yapacak. Bu sponsorluklarla gerçekleşecek turnuvada dünyanın önde gelen ve adından her daim söz ettiren oyunculardan oluşan toplamda 384 takım karşılıklı mücadele edecek. İkişer ikişer takımların yarışacağı PUBG DUO Turnuvası, Haziran ayının ortasında muazzam bir finalle kapanış yapacak.

Önerilen Yazı
Realme Watch Tanıtım Tarihi Açıklandı

PUBG DUO Turnuvası ile ilgili yeni bilgiler geldikçe Teknositesi olarak sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Sizinde konuyla alakalı sormak istedikleriniz varsa bize yorum kısmından sorabilirsiniz.

Yorum Yap

Yorum Yap