1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. 39 TL Değerindeki Overcooked Ücretsiz

39 TL Değerindeki Overcooked Ücretsiz

39-tl-degerindeki-oyun-kisa-sureligine-ucretsiz

Son haftalarda GTA 5 serisini tamamen ücretsiz hale getiren Epic Games, gündem konusu olmuştu. Birçok oyununda da indirim ve ücretsiz indirme imkanı sağlayan firma, bu defa da 39 TL değerindeki oyunu ücretsiz yaptı. Bizler de, sizler için oyunu nasıl alabileceğinizi belirtik ve oyunun sistem gereksinimlerini gözden geçirdik. Bakalım kısa süreliğine ücretsiz Overcooked oyunu bizlere neler sunuyor?

Kısa Süreliğine Ücretsiz Overcooked

Epic Games altyapısında bulunan Overcooked, kısa süreliğine oyun severler için ücretsiz yapıldı. Normal satın alım fiyatı 39 TL olan oyun, aksiyon kategorisinde yer alsa da aslında bir yemek pişirme oyunudur. Büyük bir mutfakta şefinizle ve diğer çalışanlarla beraber güzel yemekler hazırlamalı, yemekler sıcakken müşterilere teslim etmelisiniz. Eğer oyunda müşterileri çok bekletirseniz giderler ve restoran kaliteniz düşüşe geçer.

Overcooked Epic Games Store’da Ücretsiz

Özellikle karantina dönemlerinde çeşitli oyunlar oynayarak güzel vakit geçirebileceğiniz gibi, oynayacağını oyunların da ücretsiz olması çok daha güzel olacaktır. Mükemmel bir mutfak ve restoran oyunlarından birisi olan Overcooked, şuan Epic Games Store altyapısında ücretsiz olarak mevcut. Oyuna sahip olabilmeniz için mevcut bir hesabınız varsa giriş yapmalı, oradan Store bölümüne giderek oyunu hesabınıza alabilirsiniz. Eğer firma altyapısında herhangi bir üyeliğe sahip değilseniz, kısa sürede kayıt oluşturarak oyuna sahip olabilirsiniz.

Overcooked Sistem Gereksinimleri

Son dakikalarda ücretsiz olan Overcooked’in sistem gereksinimlerine de göz gezdirdik. Peki Overcooked oyunu, hangi işletim sistemine sahip cihazlarda oynanabilir?

İşletim Sistemi: Windows 7 (32 bit)

Bellek: 2 GB RAM

Ekran Kartı Kapasitesi: GeForce 8800 GT veya AMD HD 6850 veya Intel HD Graphics 4400 veya daha yüksek sürümler

İşlemci: 2.4 GHz – Çift çekirdekli işlemci

DirectX Sürümü: Sürüm 11

Dahili Depolama Alanı: 750 MB kullanılabilir depolama alanı

Oyunun sistem gereksinimleri konusunda da herhangi bir problem yaşamıyor ve aşçılık oyunlarını seviyorsanız, hemen firmanın sitesine girerek 39 TL değerindeki oyuna sahip olabilirsiniz. Kısa süreli bir indirim olarak açıklanan fırsatın, net olarak ne zaman sona ereceği bilinmiyor.

Önerilen Yazı
A Total War Saga: Troy Oyunu Ne Zaman Çıkıyor?
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap