1. Ana Sayfa
 2. Teknoloji Haberleri
 3. 300 Lira ve Altına Bluetooth Kulaklık Önerileri (En Güncel Liste)

300 Lira ve Altına Bluetooth Kulaklık Önerileri (En Güncel Liste)

2020-07-30_20-29-51
1

300 lira ve altına bluetooth kulaklık önerileri her zaman istenen bir listeydi. Bluetooth kulaklık ürünler hayatımıza pek çok yerden katılıyor ve büyük anlamda bizlere katkı sağlıyor. Eskiden kablolu kulaklıklar kendi içinde çok daha hızlı ilerlerdi ve bu süreçlerde de bizimle ilgili bazı noktalarda artı detay yaratırdı. Şimdi işler biraz daha değişti ve herkes için önemli olan çalışmalar organize edilmeye devam ediliyor.

Malumunuz son dönemlerde kablolu teknolojiler git gide azalıyor ve bu süreçler insanları sürekli etkilemeye devam ediyor. Hayata dair daha etkili, daha gelişmiş ve daha yoğun bir dilde ilerleyen bu listeler kaliteli kulaklık yapısı ile ön plana çıkarılıyor ve süreç bazlı olarak ilerlemeler de devam ediyor diyebiliriz.

Kablo derdini ortadan kaldıran ve daha konforlu bir müzik zevki sunan bluetooth kulaklıklar gün geçtikçe popülerleşiyor. Biz de sizler için kulaklık önerisi yaptığımız bir içerik hazırladık. Listedeki tüm kulaklıkların fiyatı an itibariyle 300 TL’nin altında ancak merak etmeyin, sizler için en iyilerini derledik. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan kulaklıklara geçelim.

300 lira ve altına bluetooth kulaklık önerileri için listemiz!

 • Anker Soundcore Life Q10 (299 TL)
 • JBL Endurance Run (298 TL)
 • Sony WH-CH510 (275 TL)
 • Xiaomi TWS Airdots Earphones (260 TL)
 • BASEUS Encok W04 Pro True Wireless (250 TL)
 • BASEUS Encok S11A Necklace (250 TL)
 • Xiaomi Haylou T15 HiFi (180 TL)
 • Huawei Sport Lite AM61 (160 TL)
 • Xiaomi Mi True Wireless Earbuds (130 TL)

Bu ürünler son dönemin en çok tercih edilen ürünleri olmakta. Malumunuz hem marka olarak hem de garantili yapı olarak kendi içinde değişken bir dilde ilerleyen bu ürünler için hayata dair geniş bir yapıda kendinize göre bir liste üretebilir ve çözümlerin hepsini ortaya çıkarabilirsiniz. Ekonomik fiyatlarla birlikte en azından stoktan dahi uygun fiyatlı satış sunan markaların ürünlerine göz atabilirsiniz.

Örneğin Sony bandından gelen bir ürüne bakarsak, kulak üstü kulaklık olmasına rağmen oldukça hafif bir ağırlığa sahip olan Sony WH-CH510, bu hafifliğinden ötürü kafada herhangi bir rahatsızlık hissettirmiyor. 35 saate varan pil ömrü, uzun yolculuklarda bile kulaklığınızla müzik zevkini kesintisiz yaşayabileceğiniz anlamına geliyor. Bunun yanı sıra eğer yeterli güç yoksa Sony WH-CH510’u 10 dakika şarjda tutmak size 90 dakikalık bir müzik dinleme keyfi sunuyor. Bu yüzden zaman içerisinde değişken bir yapıda ilerlemiş oluyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap