1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. 2025 Smart Roadster Tasarımı Ses Getirecek

2025 Smart Roadster Tasarımı Ses Getirecek

roadster
1

Smart, genellikle 2003 ve 2005 yılları arasında ürettiği Roadster model aracıyla tanınıyor. O dönemlerde ürettiği iki kapılı araç modeliyle birçok övgü alan dev şirketin, bu sefer Smart Roadster tasarımı yeniden revize edilecek. 2025 yılında yeniden piyasayı sallamaya hazırlanan firma, yenilenen ve daha da güçlenen tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Peki araç, 2025 yılında nasıl görünecek?

Smart Roadster Tasarımı Gündemde

2003 – 2005 yılları arasında yalnızca 43.000 adet üretilen ve iki kapılı olarak kullanıcıların karşısına çıkan araç çok beğenilmişti. Aracın beğeni toplamasından sonra ilk defa yeniden bir tasarım çalışması yapılacak. Düzenlenecek olan araç tasarımında Pierre Senelet ve Geoffrey Decembry izlerini taşıyacak.

Önümüzdeki dönemlerde yalnızca elektrikli araç için kollarını sıvamayı düşünen firma, geçmişte övgü toplayan modellerini yenilenen tasarımlarla beraber gün yüzüne çıkaracak. Tek bir model üzerinden gitmek istemeyen firma, Smart Roadster tasarımını birçok farklı modelde kullanacak. Bu konu hakkında detaylı bir araştırma yaptığını söyleyen firmanın, bazı tasarım çalışmaları da görüntülendi.

Smart Roadster 2025 Nasıl Görünecek?

Aracın tasarımına göz attığımız zaman LED farlar ve kullanılan siyah ızgara büyük dikkat çekiyor. Aynı zamanda araçta kullanılan ön ve arka çamurluklar biraz daha yapılı tasarlanmış. Bu nedenle araba daha ihtişamlı ve kaslı görünüyor diyebiliriz.

2025 yılında karşımıza çıkacak aracın iç kısmında da sportif bir direksiyon modeli yer alıyor. Ayrıca tüm konsol ve panellerin oldukça kolay kullanıma sahip olacağını belirten firma, bugüne dek görmediğimiz birçok özelliğin de bu araçta bulunacağına dair ipuçları veriyor.

Tasarımlar Anlık Değişebilir

İlk etapta belirlenen tüm görünüm özelliklerinin, olduğu gibi bir ürüne çevrilip çevrilmeyeceği ise bilinmiyor. Yani aracın ilk detayları bu kadar erken belli olmuşken, üretim zamanı daha fazla detay göreceğiz. Aynı zamanda şimdiden belirlenen tasarım detaylarında da sürekli anlık değişimler yaşanabilir.

Aracın üretim tarihinin, çıkış tarihinin ve fiyatının bilinebilmesi için biraz daha beklememiz gerekiyor. 2025 yılında piyasada bulunacak bir aracın tüm detaylarını öğrenebilmek için vakit daha çok erken.

Önerilen Yazı
Dyson Elektrikli Araç Özelliklerini Açıkladı
Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap