1. Ana Sayfa
  2. Otomobil Haberleri
  3. 2020 Toyota Sienna Yenilendi

2020 Toyota Sienna Yenilendi

2020 Toyota Sienna

Dünya otomobil markası devleri arasında yer alan Toyota markasının Sienna model aracı 20 yıldan fazladır yollarda. 2020 yılında hibrit motor ve yenilenen dış görünüşüyle geri dönecek. 2020 Toyota Sienna Yenilendi 

2020 Toyota Sienna Yenilendi

Toyota Sienna modelinin ilk versiyonu, 1997 yılında yollardaydı. Aradan geçen 23 yılda pek çok değişiklik geçiren araç 2020 yılı içinde yenilendi. Aracın dış görünüşü çok fazla değişti. Yeni Sienna modelinin daha çarpıcı bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra bol miktarda da teknolojik donanıma ve hibrit motora sahip olacağı belirtildi. Aracın jantları artık 20 inç oluyor. İsteyen kullanıcılar aracı dört çeker olarak satın alabilecektir.

2020 model Toyota Sienna, özellikle bir minivan olarak değerlendirildiğinde oldukça dikkat çekici tasarıma sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Araç, TNGA modüler platformundan gelmekte ve K platformunda üretildi. Aracın alt yapısına bakıldığında Camry, Highlander ve RAV 4 gibi araçlarda da kullanıldığını hatırlatmakta fayda var.

Amerika Birleşik Devletleri araç pazarına hitap eden aracın bu pazar içerisinde tam manasıyla beş farklı versiyonu bulunacak. Bu versiyonlar LE, XLE, XSE, Platinum ve Limited olarak ayrılacak ve her biri de farklı donanım paketlerine sahip olacaktır. Ailenin en sportif özelliği ise 20 inçlik janta sahip olan XSE modeli.

Önerilen Yazı
Dyson, Üretimini Durdurduğu Elektrikli Aracını İlk Defa Tanıttı

Aracın Türkiye’ye yabancı olmadığını zaten biliyor. RAV 4 aracıyla çok benzerliği olan Toyota Model Sieanna araç hakkında yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya özen göstereceğiz. Bizi takipte kalın.

Yorum Yap

Yorum Yap