1. Ana Sayfa
  2. Manşet
  3. 2020 LPL Galibi JD Gaming!
Trendlerdeki Yazı

2020 LPL Galibi JD Gaming!

2020 LPL Galibi JD Gaming!

League Of Legens oyununu hemen hemen tüm oyunseverler duymuştur. Şuanda milyonlarca kişi tarafından oynanan League of Legends oyunu profesyonel ligi LPL galibi belli oldu. 2020 LPL Galibi JD Gaming!

2020 Bahar Mevsimi LPL Galibi oynanan final maçıyla kazanan taraf oldu. Şampiyon 3-2 lik galibiyetle Top Esports’u yenen JD Gaming oldu!

Bahar Mevsimi LPL Kazananı JD Gaming!

League of Legens oyunu tarafından her yıl yenisi gerçekleştirilen LPL Bahar Mevsimi yarışması sona erdi. LPL içerisinde harika maçlar izledik. Bu sezonun izlemesi en keyifli ligi şüphesiz LPL idi. Elbette her takım kendi içerisinde başarılıydı. Bize göre şampiyonluğu hak eden biren fazla takım mevcuttu. Elbette her yarışmada olduğu gibi bu yarışmada da bir galip olan takım olacaktır. Şampiyon olmayı hak eden takımlar arasında şüphesiz Top Esports vardı. Fakat, muhteşem bir oyun sergileyen JD Gaming ilk kez şampiyon olmayı başardı.

Bahar Mevsimi LPL Kazananı JD Gaming!

Dünya Şampiyonları Invictus Gaming ve Funplus Phoenix takımlarını eleyerek finale kalmayı başaran JD Gaming Şampiyon oldu.

2020 LPL Galibi JD Gaming!

Şampiyona serisinin en değerli oyuncusu olan JD Gaming destek oyuncusu LvMao Ming-Hao ya doğru yola çıktı. Olağanüstü bir tavır sergileyerek gösterdiği performans dahilinde seriyi domine etmeyi başardığı gibi, akla gelmeyecek oyunlarla takımını şampiyonluğa taşımayı başardı. En son yaptığı maçta ise sergilediği olağanüstü Bard Ultileriyle herkesin beğenisini kazanmayı başaran JD Gaming, LPL ödülünü hakkıyla kazandı.

2020 LPL Galibi JD Gaming!

Elbette karşı karşıya kaldığı Top Esports oldukça güçlü bir takımdı. Her iki takım da galibiyet alacak kadar güçlüydü. Yaklaşık 25 dakika kadar orta koridorda yapılan savaş maçın kaderini belirledi. JD Gaming, 5 rakibini de yerle bir ederek şampiyon oldu. Şampiyon olmasına mucize gibi bakılan JD Gaming, güçlü takımlardan biri olan Top Esports’u yendi!

Önerilen Yazı
Summer Game Fest Tarihi Belli Oldu!

League Of Legends tarihinde ilk defa şampiyonluğu tadan JD Gaming, bu galibiyeti büyük takımların idol olarak gördüğü Top Esports’a karşı aldığı için kendilerine ekstradan saygı duymamak elbette imkansız. Harika oyunlarıyla Çin Şampiyonluğuna erişen ekip, önümüzdeki sezon da gerçekleştirilecek olan LPL’yi sabırsızlıkla beklemektedir. JD Gaming’e bizde başarılar dileriz.

Yorum Yap

Yorum Yap