1. Ana Sayfa
  2. Genel Haberler
  3. 2020 Kış Mevsimi Finali’nin Adı Belli Oldu!

2020 Kış Mevsimi Finali’nin Adı Belli Oldu!

vfsl-2020-kis-mevsimi

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Liginde oynanacak olan yarı finalin ardından finalin adı belli oldu. 2020 Kış Mevsimi Finali’nin Adı Belli Oldu! 

League of Legends Şampiyonluk Ligi finalinin adı belli oldu. Takımlar tarafından bizlere iletilen keyifli yarı final mücadelesinin adından son aşama olan final aşamasına gelindi.

2020 Kış Mevsimi Finali’nin Adı Belli Oldu!

Fastplay Wildcats ve 1907 Fenerbahçe takımını karşı karşıya getirecek olan 2020 Kış Mevsimi Finalinde erken bir tahmin yapmak biraz sıkıntılı olabilir. İki tarafın da elbette ciddi eksiklikleri var. Hataları iyi bir şekilde değerlendiren serinin kazananı olacaktır. Eğer hataları değerlendiremez, olaylara negatif şekilde yaklaşırsanız kaybeden taraf siz olursunuz.

2020 Kış Mevsimi Finali’nin Adı Belli Oldu!

1907 Fenerbahçe tarafının dikkat edilmesi gereken en önemli seçim Aatrox olacağı kesin. Sezon boyunda Wildcats tarafının hem ortada hem de üst koridorda serinin anahtarı olacaktır. Bunun dışında Wildcats ekibi için işler kolay olmayacak gibi gözüküyor. Karşılarında olan ekip güçlü. Çünkü onlar Fenerbahçe. Bireysel yeteneklerinizi kıyasladığımız noktada öne çıkan lider final serisinde şampiyonluğa daha yakın olabilecekler.

Önerilen Yazı
WhatsApp da Çoklu Dönem Başlıyor!

Her ne kadar Wildcats Akademi Liginden gelen ekip olsa da unutulmamalı ki şuanda bulunan 7 takımın aksine finalde adından geçirmektedir. 1907 Fenerbahçe üzerinde oluşacak olan daha iyi takım baskısı iyi değerlendirilirse, kupayı onlar kaldırabilir.

Acaba kim kazanacak? Galibiyet kimde olacak? Kim yenilecek? Tüm bu soruların cevabını Lig gerçekleştikten sonra belli olacak. Sizinde bu konuyla ilgili merak ettiğiniz bir şey var ise yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Her iki ekibe de başarılar dileriz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap