1. Ana Sayfa
  2. Oyun Haberleri
  3. 200 W Hızlı Şarja Sahip Çok Güçlü Bir Oyuncu Bilgisayarı Geliyor!

200 W Hızlı Şarja Sahip Çok Güçlü Bir Oyuncu Bilgisayarı Geliyor!

2020-07-13_16-31-42

Oyuncu bilgisayarı konusunda pek çok kez araştırma yapmışsınızdır. Güçlü bir bilgisayar güçlü enerji harcar ve haliyle de bu enerjiyi güçlü şekilde ön plana çıkarır. Bu yüzden oyun oynarken çok rahat çalışmalar sunar. Bu oyuncu bilgisayarları da sizin için aynı kaliteyi sunacak ve ihtiyaçlara çözüm üretecek. Üstelik dizüstü bilgisayar olarak karşınıza çıkacak!

Honor markasının üretmiş olduğu ve şuan tasarım aşamasında olan bir dizüstü bilgisayar var. Bu bilgisayarın en büyük özelliği 200W hızlı şarj özelliği ile gamer bilgisayarı olması. 15 Temmuz tarihinde cep telefonları için 125 W destekli süper hızlı şarj teknolojisini tanıtacak olan Oppo duyurusundan sonra bu geldi. Honor ise Huawei alt markası olarak 200W destekli bir hızlı şarj desteği sunuyor ve bu teknolojiyi üretmeye çalışıyor. Yapısal olarak daha farklı, daha estetik ve yenilikçi bir dilde ön plana çıkarılan bu çalışmalar için söylenecek pek çok şey var.

Oyuncu bilgisayarı ve hızlı şarj teknolojisi birleşiyor!

 

Honor tarafından üretilen oyuncu dizüstü bilgisayar için yapısal farklılıklar hepimizi mutlu edcektir. Kısa süre içerisinde tanıtılması beklenen bu ürün acaba nasıl karşımıza çıkacak ve neler sağlayacak? Merakla bekliyoruz. Oyuncu bilgisayarlarının en büyük özelliği güçlü çalışma şartları sunmasıdır. Bu bilgisayar ortalama 30 dakika için bataryanın yarısını şarj etme iddiasına sahip ve bu sayede çok daha rahat bir kullanıma ulaşabiliyorsunuz. Üstelik usb-c olarak karşımıza çıkıyor ve hafif, küçük adaptörlerle şarj olabiliyor.

Oyuncu bilgisayarları ile ilgili olarak karşımıza çıkarılan ve geniş seçeneklerle sunum yapılan her bir detayı yine güncel olarak kullanabilir ve rahatlıkla incelemeye başlayabilirsiniz. Honor markası yeni nesil ürünleri ön plana çıkarıyor ve 16 Temmuz tarihinde bir lansman etkinliği ile karşımıza çıkarıyor. Bu durum AMD tabanlı Honor MagicBook Pro için de önemli bir ayrıntı oluyor. Daha hızlı şarj desteği, daha etkili çalışma ve 200W hızlı şarj yapısı ile güncel seçeneklerin hepsini kullanabiliyorsunuz.

Buradaki görselde ürünün detaylı olarak tasarım fotolarını ve bilgisini görebiliyorsunuz.

Hızlı şarj yapısı ile gündeme gelen bütün bu ürün seçimleri için tek bir tıklama işlemi yeterli olacaktır. Zamana dair daha etkili, daha yapısal ve farklı çalışmalar için tek tıklama yeterli olacaktır.

Yorum Yap

Yorum Yap