1. Ana Sayfa
  2. Güncel Haberler
  3. 169 TL Değerindeki Play Store Uygulamaları Ücretsiz Oldu

169 TL Değerindeki Play Store Uygulamaları Ücretsiz Oldu

googleplay

Epic Games ve Steam gibi büyük platformların ücretsiz oyun kampanyalarına alışmışken, yeni bir hamle de Google Play Store’dan geldi. Toplamda 169 TL değerindeki oyunları ve uygulamaları tamamen ücretsiz yapan Play Store sanıyoruz ki indirimi kısa süreli uyguladı. Bizler de kampanyadan hemen faydalanabilmeniz için, uygulamaları listeledik ve kategorilerine kadar değindik. Bakalım hangi uygulamalar ücretsiz oldu?

Play Store Ücretsiz Uygulama Kampanyası Başladı

Oyun ve uygulamaların bedava olmasına alışsak da, bu kampanyalarla hep PC oyunları için karşılaşıyorduk. Bu defa mobil kullanıcılar da düşünüldü ve Android kullanıcıları için yeni bir fırsat başladı. Ücretsiz olan oyunları sizler için inceliyoruz.

Icon Pack Creator

Telefonunuzu özelleştirmek için kullanabileceğiniz uygulamalardan birisi olan Icon Pack Creator, telefonunuzu özgürce özelleştirmenize olanak sağlıyor. Normalde 24,99 TL fiyat etiketine sahip uygulama şu an bedava. Uygulamanın 2,4 MB boyutu bulunurken kategorisi de araçlar olarak ayrıştırılmış.

JPEG Optimizer PRO

Elinizde bulunan JPEG dosyalarını, boyutundan dolayı herhangi bir yere yükleyemiyorsanız, kısa süreli ücretsiz olan bu uygulama fazlasıyla işinize yarayacak. İş kategorisinde bulunan uygulama 13,99 TL fiyatından iniş yaparken, uygulamanın boyutu ise 9,7 MB.

i Live – Gold Edition

Eğer telefon üzerinden de olsa sorumluluk sahibi olmak istiyorsanız, bu oyunda bebek bakacağınızı söyleyelim. Gerçekçi bir yaşam simülatörü olan oyunun boyutu cihazdan cihaza değişiklik gösteriyor. Oyunda size ait olan bebeğe sürekli bakarak gelişiminden sorumlu oluyor ve eğlenceli zaman geçiriyorsunuz. Uygulama klasik kategorisinde yer alırken 14,99 TL’den düşüş yaşadı.

Mental Hospital V

Kısa süreliğine ücretsiz olan Mental Hospital V oyununda korkuyu bir cihaz üzerinden yaşayacaksınız. Aksiyon oyunlarında en iyi derecelendirmeyi alan ve aksiyon kategorisinde bulunan oyunun normal fiyatı 14,99 TL’ydi. Şu an ücretsiz olarak indirilebilen oyunun boyutu ise 27 MB.

Rusty Memory VIP: Survival

Daha önce de gündeme düşen Rusty Memory oyununda, farklı adalarda farklı şartlarla beraber hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Normalde 12,99 TL’ye satılan oyun şu an ücretsiz ve oyun boyutu da 56 MB.

2048 – Puzzle Game

2048 oyununun farklı haliyle karşımıza çıkan oyunda, yine amacımız toplamda 2048 sayısını elde etmek. Puzzle oyunlarının vazgeçilmezi olarak nitelendirilen oyun yalnızca 11 MB boyutunda. Bulmaca kategorisinde bulunan ve normal fiyatı 18,99 TL olan oyunu, şu an ücretiz indirebilirsiniz.

Infinite Loop Puzzle

Kısa süre içerisinde oyuncuları daha da içeriye çekmeyi başaran oyunda, amaç tüm çizgileri birleştirmek. Ücretli haliyle bile birçok indirme alan oyun şu an ücretsiz olarak veriliyor. Normal fiyatı 18,99 TL olan oyunun boyutu da cihaza göre değişiyor.

Speed Ball

Basit kontrolleriyle bir topu kontrol ederek en yüksek puanı almaya çalışacaksınız. 29,99 TL gibi bir fiyata sahip olan oyun da, ücretsiz olan oyunlar arasında yer alıyor. Arcade kategorisinde bulunan oyunun boyutu da cihaza göre değişiyor.

Block Puzzle

Bulmaca oyunlarını seviyorsanız, bu oyun tam size göre. Tam dört farklı metoduyla karşımıza çıkan oyunda, amacımız aynı renkteki kareleri yan yana getirerek patlamak. Sürükleyici bir nitelik taşıyan oyun 18,99 TL fiyat etiketine sahipken ücretsiz oldu. Bulmaca kategorisinde bulacağınız oyunun boyutu cihaza göre değişiyor.

Şimdilik en çok tutulan uygulama ve oyunlardan ücretsiz olanları sizlerle paylaştık. İlerleyen zamanlarda ücretsiz veya kampanyalı uygulamalar olursa yeniden sizlerle paylaşacağız.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap