1. Ana Sayfa
  2. Telefon Haberleri
  3. 10000 mAh Bataryalı Doogee S88 Pro Fiyatı Şaşırttı

10000 mAh Bataryalı Doogee S88 Pro Fiyatı Şaşırttı

10000-mah-bataryali-telefon

Son zamanlarda yeni amiral gemilerinin fiyatlarının yüksek olmasıyla beraber, bu cihazlara karşı ayrı bir mücadele başladı diyebiliriz. Uygun fiyatlı ve amiral gemisi tadında olan cihazları duydukça, yeni akıllı telefonlar hakkında da umutlarımız yeşeriyor. Son günlerde 10000 mAh bataryalı Doogee S88 Pro modeli de konuşulan modeller arasındaydı. Bugün ise cihazın tüm özellikleri ve pazardaki satış fiyatı ortaya çıktı. Peki bakalım cihaz hangi özellikleri barındırıyor ve fiyat etiketinde yazan rakamlar nedir?

1000 mAh Bataryalı Doogee S88 Pro Özellikleri

Geçtiğimiz haftalardan beri dev bir bataryayla beklenen cihaz, gerçekten de dev bir güçle karşımıza çıktı. 10.000 mAh batarya gücüne sahip olan cihaz, Android 10 işletim sistemiyle karşımıza geliyor. Arka kısmında üçlü kamera kurulumuna ev sahipliği yapan cihazın kamera değerleri de 21 Megapiksel + 8 Megapiksel + 8 Megapiksel seviyelerinde. Arka kısmında Sony kameralarını kullanan cihaz, ön kısımda da Samsung sensörüne ait 16 Megapiksel seviyesindeki bir kamerayı bünyesinde taşıyor.

Cihazın ekran boyutuna baktığımız zaman 6.3 inçlik yeterli bir değer karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına ev sahipliği yapan cihaz MediaTek Helio P70 işlemci setinden de gücünü sağlıyor. Son olarak cihazın renk seçeneklerine baktığımız zaman kozmik siyah, yeşil ve turuncu seçenekleri görebiliyoruz.

Doogee S88 Pro Kaç Saat Kullanılabiliyor?

Böylesine dev bir batarya gücüyle karşımıza gelen cihazın, tabii ki kullanım süresi de merak ediliyor. Cihaz %100 doluluk oranıyla 200 saat boyunca işlemsiz şekilde açık kalabiliyor. Aynı zamanda 21 saat boyunca küçük oyunlara ve 19 saat süresince de 3D oyunlara rahatlıkla vakit ayırıyor. Ayrıca cihazda 27 saat boyunca aralıksız müzik dinleyebileceğiniz gibi, 18 saat video izleyebiliyor ve 23 saat boyunca aramalarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz.

10000 mAh Bataryalı Doogee S88 Pro Fiyatı

Cihazın bataryası dahil diğer özellikleri dudakları uçuklatıyor. Tabii ki fiyat konusunda da dudaklarınız uçuklayacak zannediyorsanız, yanılıyorsunuz. Çünkü farklı bir satış politikası ile pazarda yerini alan bu cihaz, yalnızca 199 dolar fiyat etiketiyle satılıyor. Ayrıca şuan için ülkemizde bulunmayan cihaz hakkında ilerleyen günlerde gelişmeler yaşandıkça sizlere bilgi vereceğiz.

Yorum Yap

Yazar Hakkında

Teknoloji Teknolojidir. Bana Aksini Söyletemezsiniz.

Yorum Yap