1. Ana Sayfa
  2. Yazılım Haberleri
  3. 1 Milyon Yazılımcı Projesi Başvuru Şartları Nelerdir?

1 Milyon Yazılımcı Projesi Başvuru Şartları Nelerdir?

1 Milyon Başvuru Şartları Yazılımcı Projesi

1 milyon yazılımcı projesi başvuru şartları nelerdir? Bu soru İnternet camiasında son zamanlarda birçok kişi tarafından iyice merak edilen konular arasında yer almakta. Proje günden güne birçok kişi tarafından ilgi duyulmaya devam edilmekte. Ülkemizde nitelikli gençlere katkı vermek için düşünülen bu çalışma ileri zamanlarda farklı pozisyonlarda çalışmasına sağlamasıyla beraber öz geçmişlerine de yansıyacak. Bakan Albayrak yaptığı açıklamada”Tarihi bir istihdam hamlesi olan bu proje, Türkiye’ye ve gençlerimize yazılımda çok daha ileri noktaya ulaşma imkanı sağlayacak.” diyerek sözlerini vurguladı. Ülkemizdeki çoğu genç için gelecekte kariyer bakımından harika bir fırsat olan bu projede sende yer almaya ne dersin? Başvurulara erişim hala açık ve kayıt işlemlerini gerçekleştirdiğiniz takdirde herhangi bir süre beklemeksizin eğitime hızlıca başlayabilirsiniz. Ayrıca bu tür haberlerin daha fazlasını görmek istiyorsanız buraya tıklayarak web sitemizin yazılım haberleri kısmından birçok bilgiye erişebilirsiniz.

1 Milyon Yazılımcı Projesi Başvuru Şartları Nelerdir?

Bakan Albayrak yaptığı açıklamada programa katılmak için İnternet üzerinden başvuru yapılmasını ve gerekli öz geçmiş bilgilerinin doldurularak gönderilmesini söyledi. Eğer bu konuda sizde niyetlendiyseniz artık başlamamak için herhangi bir sebep yok. Yazılım için belirlenen siteye girip gerekli formları doldurarak uzaktan eğitim ile 13 farklı kategoride hızlıca yazılım eğitim almaya başlayabilir ve bilgi teknoloji konusunda ilk kariyer basamaklarınızı atabilirsiniz . Unutmayın ülkemizin sizin gibi nitelikli gençlere sürekli ihtiyacı var. Bizler tekno sitesi olarak şimdiden hepinize bol şans ve başarı dolu bir gelecek diliyoruz.

1 Milyon Yazılımcı Projesi Nedir?

Şuan dünyanın en önemli mesleklerinden biri olan Bilgi Teknolojileri alanında gelecekte kariyer yapmak isteyen insanlara uzaktan eğitim veren ve 3 yıl içerisinde 1 milyon yazılımcı geliştirmeyi hedefleyen bir eğitim projesi. Eğitim içerisinde birçok farklı konuda uzmanlık alanı yakalamanızı sağlayacak çeşitli dersler bulunmaktadır. Bitireceğiniz her eğitimde ve alacağınız her başarı derecesinde sizin öz geçmişinize otomatik bir şekilde işlenecek. Ayrıca adayların öz geçmişleri dijital ortamda erişilebileceği için şirketler görebilecek ve çalışan ihtiyacını aradığı kriterler ile bu bilgilerden kolay bir şekilde karşılayabilecekler. Bu sayede eğitimi bitiren adaylar için harika bir referans şansı bulunmaktadır.  Evet arkadaşlar bugün sizlerle 1 milyon yazılımcı projesi başvuru şartları hakkında detayları konuştuk. Bu tarz içeriklerin daha fazla gelmesini istiyorsanız bunu belirtmeniz yeterli. Tekno sitesi olarak bu projeye aday olan herkese tekrar iyi şanslar diliyoruz.

Yorum Yap

Yorum Yap